Cześć.

Nazywam się Kamil Jacenko.

Jestem fotografem i grafikiem. Przede wszystkim zaś ojcem, który do szaleństwa kocha swoje dwa małe słodziaki: Kaję i Mikołaja. Te dwa skarby na dobre odmieniły moje życie: najpierw obdarzając mnie bezgranicznym szczęściem, kiedy się pojawiły, a potem inspirując swoim urokiem do sięgnięcia po aparat.

Tak, to dzieci zrobiły ze mnie fotografa! Nie mogłem oderwać od nich wzroku, chcąc uwiecznić każdy uśmiech. To one zmotywowały mnie do samodoskonalenia. Z myślą o nich robiłem różne kursy, odbywałem szkolenia. Postanowiłem stać się twórcą, pokazującym światu dziecięce piękno. Tak powstało Creatum for Kids. Jestem sobie szefem, ale tak naprawdę w mojej firmie rządzą…dzieci;) To one podczas sesji zdjęciowych mają pierwsze i ostatnie zdanie i to do nich się dopasowuję. Uczę się rozumieć dzieciaki, co pozwala mi szybko nawiązywać z nimi kontakt. Cieszę się, gdy już w domu pytają swoich rodziców: – Kiedy pan Kamil znów nam zrobi zdjęcia? To świadczy, że nie pomyliłem się z zawodem i mam to coś, co otwiera te małe istoty przed obiektywem.

To fakt, jako mężczyzna jestem „rodzynkiem” wśród fotografów dziecięcych. Mogłem wybrać inną dziedzinę fotografii, ale nie chciałem. Dzieci mnie zainspirowały, by sięgnąć po aparat i to one są dla mnie wymarzonymi modelami. Muszę się też do czegoś przyznać: mam świetny kontakt ze swoim wewnętrznym dzieckiem, słucham jego głosu, co nie pozwala mi stać się sztywnym dorosłym. Bo świat dziecka jest dużo ciekawszy, bogatszy i piękniejszy niż ten, który widzimy jako dojrzali ludzie.

Fotografia dziecięca i rodzinna

Nagrody

Nie pracuje dla wyróżnień czy pochwał, bo największą nagrodą jest Wasza radość. Wasz zachwyt nad zdjęciami, ich emocje i radość z oglądania zdjęć.

Jednak czuje się ogromnie doceniony, jeśli moje prace otrzymują wyróżnienia. To ogromny sukces przebić się pośród tak wielu fotografów.

Dlatego z ogromną dumą i satysfakcją dzielę się swoimi mały i dużymi sukcesami na swojej stronie.

Powiedzieli o mnie…

Rodzicie moich małych bohaterów

Ilona J.


„Najlepszy fotograf dziecięcy. Pełen profesjonalizm w każdym stopniu. Można pozazdrościć podejścia do dzieci. Finalnie zdjęcia cud miód. Najlepszy prezent pod choinkę.”

Ela


„Bardzo dziękujemy za cudowną sesję. Najlepszy fotograf! Profesjonalizm, uśmiech, rewelacyjne podejście do dzieci! Zapewne każdy zauważył, że Pan Kamil to fotograf z pasją a to niesamowity dar! Z całego serca polecamy i na pewno wrócimy:))))”

Magdalena P.


„Pan Kamil to profesjonalista w każdym calu, miły, uśmiechnięty, ma świetne podejście do dzieci, dzięki czemu na sesji czuliśmy się bardzo komfortowo 😊 polecam Creatum for Kids każdemu – mamy przepiękne zdjęcia i cudowną pamiątkę „

Agnieszka W.


„Polecam Kamila w 100%. Zdjęcia śliczne, mega klimatyczne i profesjonalne. Jest cierpliwym fotografem z super podejściem do dzieciaków – nawet tych z gorszym dniem 😉 dziękujemy!”

Paulina K.


„Super podejście do maluszków, pełen profesjonalizm, a zdjęcia są wyjątkowe i piękne 🙂 Polecamy pana Kamila i serdecznie pozdrawiamy 🙂”

Paulina K.


„Super podejście do maluszków, pełen profesjonalizm, a zdjęcia są wyjątkowe i piękne 🙂 Polecamy pana Kamila i serdecznie pozdrawiamy 🙂”

Rafał Z.


„Co prawda czekamy na zdjęcia z wczorajszej sesji, ale już mogę stwierdzić że na sesji było fantastycznie 🙂!! Profesjonalne i świetne podejście do dzieci 🙂!! Uśmiech nie schodzi z twarzy 🙂 super stylizacje świąteczne 😃 Polecam w 100000000%! Na pewno wrócimy 🙂!”

Rafał Z.


„Co prawda czekamy na zdjęcia z wczorajszej sesji, ale już mogę stwierdzić że na sesji było fantastycznie 🙂!! Profesjonalne i świetne podejście do dzieci 🙂!! Uśmiech nie schodzi z twarzy 🙂 super stylizacje świąteczne 😃 Polecam w 100000000%! Na pewno wrócimy 🙂!”

Dagmara


„Coś wspaniałego – osoba fotografa, czas spędzony na sesji i jej efekty. Dziękujemy bardzo i do zobaczenia 😊”

Bernardeta L.


„Wszystko jak najbardziej na plus jesteśmy już po kolejnej sesji. Atmosfera, współpraca, wykonanie, pomysłowość a co najważniejsze nasz synek zachwycony. Sesja udana i mamy najcudowniejsza pamiątkę”

Fotografia dziecięca i rodzinna | Sesje przedszkolne

Potrzebujesz pomocy?

Chcesz się ze mna skontaktowa, dopytac o szczegoły a może chcesz zarezerwować termin na sesję. Mailowo, telefonicznie czy przez social media – skontaktuj się ze mną tak, jak będzie dla Ciebie najwygodniej.

Creatum for Kids
Kamil Jacenko - kontakt

Biuro

57-300 Kłodzko, ul. Lipowa 47

Telefon

695 233 133

NEWSLETTER. Zapisz się i badź na bieżaco: