logo

Fotografia ciążowa

Idealnym czasem na sesję ciążową jest 6-8 miesiąc. Brzuch jest wtedy dobrze widoczny, a przyszła mama ma nadal rezerwę czasu do porodu. Najbardziej intymną, relaksującą atmosferę zapewnia studio, w którym wykonuję zdjęcia. Jeśli jednak modelka wyraża chęć na plener, bo pragnie uwiecznić brzuszek w okolicznościach przyrody, jestem zawsze na tak!

Do takiej sesji kobieta może sama wykonać makijaż, ewentualnie wynająć makijażystkę. Rewelacyjnie sprawdzają się dopasowane ubrania podkreślające brzuszek: długie suknie, krótkie sweterki, bluzeczki lub nawet sama bielizna. W wersji rodzinnej, podczas sesji brzuszkowej, kobieta pozuje razem z tatą dziecka, czasami także z pozostałymi pociechami. Jest to okazja do przeżycia wspólnej przygody i spędzenia czasu razem w świetnej atmosferze. Ciąża szybko minie, a fotografie będą przypominać o tym stanie latami.

Informacje do sesji:

Wiek: Idealnym czasem na sesję ciążową jest 6-8 miesiąc.
Miejsce: Zdjęcia w plenerze odbywają się na terenie Ziemi Kłodzkiej w zależności od tematu sesji. Przeważnie jest to Kłodzko, Polanica, Kudowa, Duszniki oraz pozostałe miasta.
Akcesoria: Zapewniam niezbędne rekwizyty potrzebne do sesji.
Czas trwania sesji: 1-2 h.
Cena: 600 zł.

* Na sesje umawiamy się zazwyczaj minimum 2-3 tygodnie wcześniej.

Co otrzymujecie po sesji:

- 10 zdjęć w formacie 15×23 cm wydrukowanych na wysokiej jakości papierze jedwabnym (zdjęcia wyselekcjonowane przez Creatum for Kids poddane profesjonalnej obróbce).
- Płytę CD z 10 zdjęciami w dwóch formatach (do druku bez znaku wodnego i do publikacji w internecie ze znakiem wodnym).
- całość zapakowane w estetyczne opakowanie

Dodatkowe ujęcia z sesji oferuję w cenie 30zł/szt.

Chcesz, żeby rodzinny dom ozdabiały profesjonalne fotografie?

Umów się ze mną na sesję dziecięcą. Zrób sobie i najbliższym bezcenny prezent na całe życie…