logo

O mnie

Chwile są jak motyle. Fotografując, zatrzymuję ich piękno na dłużej

O mnie

Kamil Jacenko

Kim jest ten mężczyzna, który uśmiecha się do Was ze zdjęcia?

Nazywam się Kamil Jacenko. Jestem fotografem i grafikiem. Przede wszystkim zaś mężem, do szaleństwa zakochanym w swojej żonie oraz ojcem dwóch małych słodziaków: Mikołaja i Kai. Te dwa skarby na dobre odmieniły moje życie: najpierw obdarzając mnie bezgranicznym szczęściem, kiedy się pojawiły, a potem inspirując swoim urokiem do sięgnięcia po aparat.

Kamil Jacenko - Creatum For Kids

Tak, to dzieci zrobiły ze mnie fotografa! Nie mogłem oderwać od nich wzroku, chcąc uwiecznić każdy uśmiech. To one zmotywowały mnie do samodoskonalenia. Z myślą o nich robiłem różne kursy, odbywałem szkolenia. Postanowiłem stać się twórcą, pokazującym światu dziecięce piękno. Tak powstało Creatum for Kids. Jestem sobie szefem, ale tak naprawdę w mojej firmie rządzą…dzieci;) To one podczas sesji zdjęciowych mają pierwsze i ostatnie zdanie i to do nich się dopasowuję. Uczę się rozumieć dzieciaki, co pozwala mi szybko nawiązywać z nimi kontakt. Cieszę się, gdy już w domu pytają swoich rodziców: - Kiedy pan Kamil znów nam zrobi zdjęcia? To świadczy, że nie pomyliłem się z zawodem i mam to coś, co otwiera te małe istoty przed obiektywem.

To fakt, jako mężczyzna jestem „rodzynkiem” wśród fotografów dziecięcych. Mogłem wybrać inną dziedzinę fotografii, ale nie chciałem. Dzieci mnie zainspirowały, by sięgnąć po aparat i to one są dla mnie wymarzonymi modelami. Muszę się też do czegoś przyznać: mam świetny kontakt ze swoim wewnętrznym dzieckiem, słucham jego głosu, co nie pozwala mi stać się sztywnym dorosłym. Bo świat dziecka jest dużo ciekawszy, bogatszy i piękniejszy niż ten, który widzimy jako dojrzali ludzie.

Zachęcam wszystkich do odkrywania w sobie tej niewinnej istoty, którą każdy z nas kiedyś przecież był. A Was, drodzy Rodzice, zapraszam na sesje fotograficzne do Creatum for Kids! Posiadam własne studio w Polanicy Zdrój jednak najbardziej lubię fotografię plenerową: za nieograniczoną przestrzeń, bajkowe kadry, które powstają przy współpracy z moimi małymi bohaterami.

Studio Creatum For Kids

Posiadam własne studio w Polanicy Zdrój, które zapewnia bezpieczeństwo i komfort pracy nawet z najmniejszymi maluszkami. Na wyposażeniu posiadam mnóstwo akcesorii i rekwizytów do sesji, tak by zaczarować Wasze zdjęcia.

Gdzie zlokalizowane jest studio Creatum for Kids?

57-320 Polanica Zdrój
Aleja 1000-lecia 8
(Osiedle Parkowa Polana)

zobacz na mapie

Powiedzieli o mnie...

Rodzice moich małych bohaterów